DEVELOPER

Flow East je dlouhodobým soukromým investorem působícím v České Republice od roku 1990. Schopnost společnosti poskytovat nemovitosti nejvyšší kvality vyústila v dlouhodobé partnerství s významnou mezinárodní klientelou. Skupina vlastní přibližně 200 000 m² Pražských nemovitostí, které dlouhodobě spravuje.

Více informací na www.floweast.com

GENERÁLNÍ ZHOTOVITEL

Metrostav a.s. je univerzální stavební společností se schopností získávat a řídit velké a složité projekty na domácím trhu i v 15 zemích Evropy. Mezi jeho klíčové obory působnosti patří dopravní stavby, podzemní stavby, občanské stavby, stejně jako projekty pro průmysl a ekologické stavby, pro veřejné i soukromé investory.

Více informací na www.metrostav.cz

ARCHITEKT

Architektonická a projekční společnost Chapman Taylor známá svými kreativními a úspěšnými návrhy po celém světě provozuje 18 regionálních architektonických studií v Evropě, Asii a na Blízkém Východě. Studio realizovalo projekty v 90 zemích a obdrželo více než 200 architektonických ocenění.

Více informací na www.chapmantaylor.com

 

PROJEKTOVÝ A CENOVÝ MANAŽER

Sentient s.r.o. je jednou z největších nezávislých poradenských společností v oblasti stavebnictví a nemovitostí v středovýchodní a jihovýchodní Evropě, aktuálně poskytující své služby ve dvanácti zemích napříč regionem. Mezi jejich klienty patří jak mezinárodní korporace a místní investoři, tak developerské společnosti, architekti, banky, pojišťovny a další finanční instituce. Na projektu The Flow Building firma zajišťovala projektové a cenové řízení, technický dozor investora a koordinátora bozp.

Více informací na www.sentient.re